Чи складно самостійно замінити блок розпалу ксенону в автомобілі?

Безумовно, найбільш популярними елементами серед сучасних водіїв вважаються ксенонові лампи. Саме вони мають велику кількість переваг у порівнянні із іншими оптичними приладами. Справа в тому, що ксенон здатен якісно підсвічувати проїзну частину та узбіччя у нічній час, а також виділяти автомобіль на дорозі під час пересування днем.

При цьому слід зазначити, що такі продукти потребують додаткового використання блоку розпалу, за допомогою якого генерується напруга. Також баласти відповідають за моментальний розпал ксенону та його безперебійне функціонування тривалий час.

Як відомо, для кожної окремої лампочки необхідно дуже ретельно підбирати баласти. Вони мають повністю відповідати усім особливостям оптичних продуктів. У іншому випадку неправильно підібрані блоки розпалу попросту не зможуть справлятися з усіма поставленими задачами.

Ще раз відзначимо, що баластом називається високовольтний пристрій, який використовується у якості пускового механізму для ксенону. Справа в тому, що у колбі таких лампочок присутній певний газ, який потребує більш збільшеної напруги. Із цим справитися здатен тільки якісний та правильно підібраний баласт.

Що необхідно для самостійного встановлення блоку розпалу в автомобіль.

  1. По-перше, необхідно знайти підходяще місце для розташування баласту. При цьому слід враховувати, що на прилад не має попадати волога та грязь.
  2. По-друге, найбільш підходящим місцем для встановлення баласту вважається частина поряд із освітлювальним приладом. У цьому випадку проводка не буде знаходитися у натяжному стані.
  3. По-третє, місце для розташування баласту обов’язково повинно бути рівнесеньким.
  4. По-четверте, зафіксувати блок розпалу на поверхні можна за допомогою спеціальних хомутів та болтів.
  5. По-п’яте, після цього необхідно під’їдати пристрій до ксенонової або біксенонової оптики.
  6. По-шосте, усі ці процеси необхідно повторити для другого баласту.

Блок розпалу

Нерідко трапляються випадки, коли блок розпалу приходить в недійсність. Саме тому тут необхідно якомога швидка його заміна.

По яким признакам можна розрізнити несправність баласту.

  1. Якщо ви почуєте різкий запах гарі.
  2. Якщо ксенонові пристрої перестануть справлятися із поставленими задачами.
  3. Якщо під час функціонування системи освітлення лампи ксенону будуть постійно блимати.

Щоб придбати новий та якісний блок розпалу, достатньо перейти на спеціалізований ресурс. Там ви зможете знайти велику кількість різноманітних продуктів, серед яких є безмежна кількість баластів для усіх типів ламп.

Дуже сподіваємось на те, що наша сьогоднішня стаття допоможе вам у виборі та встановленні блоків розпалу ксенону.